دوشنبه 31 شهريور 1399  /  2020 21 Sep   
ساعت :  15:37 GMT  /  تهران -  19:07

اعزام گروه‌های جهادی تخصصی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی به مناطق سیل‌زده

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گفت: کانون‌های بسیج اساتید و اساتید بسیجی استان‌های سیل‌زده از ساعات اولیه وقوع سیل در کشور، در قالب گروه‌های جهادی در کنار سیل‌زدگان حضور فعال داشتند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمود هاشمی رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گفت: از ساعات اولیه وقوع سیل در استان های گلستان، مازندران و لرستان، کانون های بسیج اساتید و اساتید بسیجی استان های سیل زده در قالب گروه های جهادی در کنار آسیب دیدگان و سیل زدگان حضور فعال داشتند.

دکتر هاشمی اظهار داشت: کانون های استادی بسیج در واحدهای دانشگاهی، گروه های جهادی تخصصی را سازماندهی کردند و آماده حضور در مناطق سیل زده هستند.

وی در ادامه افزود: تمامی مسئولان کانون های بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با هماهنگی نسبت به اعزام گروه های جهادی اقدام کنند تا رسالت محوله به نحو احسن انجام پذیرد.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در حال حاضر تعدادی از گروه های جهادی اساتید بسیجی در مناطق سیل زده حضور دارند و خدمات ارائه می کنند و امیدوارم در چند روز آینده گروه جهادی بیشتری از اساتید بسیجی واحدها به مناطق اعزام خواهند شد.

دکتر هاشمی ادامه داد: یکی از رویکردهای مدیریت جهادی در دانشگاه آزاد اسلامی حضور انقلابی و جهادی در بحران سیل بود که با اقدام به موقع به رسالت خود عمل کرده و در حال خدمات رسانی هستند.

   1398/1/20 13:50