یکشنبه 28 دى 1399  /  2021 17 Jan   
ساعت :  0:57 GMT  /  تهران -  4:27

دانشگاه آزاد اسلامی در مسیر انقلاب اسلامی گام برداشته است

حسین نصیر زاده در گفتگو با خبرنگار حوزه تشکل‌های دانشگاهی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، در خصوص برکات انتصاب انقلابی دکتر علی‌اکبر ولایتی گفت: مطمئناً با تغییر در هر سيستم درگذر زمان، شاهد اثرات آن در کل مجموعه خواهيم بود. در دانشگاه آزاد اسلامي نيز پس از انتصاب و استقرار دکتر علي‌اکبر ولايتي به رياست هيئت مؤسس و هيئت‌امناي دانشگاه آزاد اسلامي و به‌عنوان يك فرد انقلابي، شاهد تغيير در رويكردها و نگاه در دانشگاه آزاد اسلامي به موضوع انقلاب اسلامي و در مسير انقلاب بودن اساتيد و دانشجويان و متصديان دانشگاه آزاد اسلامي هستيم.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران و فرمانده مرکز مقاومت بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه بیان کرد: با گذر زمان شاهد حرکت‌های بسيار خوبي در حوزه فرهنگي بوده و نيز شاهد تحول در حوزه‌هاي آموزشي هستيم. در سايه اثرات اين تغيير است كه امروز فضاي دانشگاه آزاد اسلامي به‌عنوان يك دانشگاه انقلابي در مسير تحقق برنامه‌هاي انقلاب اسلامي حركت مي‌كند.

وی در خصوص برخورد با اندیشه‌های ضدانقلاب در دانشگاه آزاد اسلامی در طی این دو سال گفت: با اجراي مباني فکري دکتر ولايتي در دانشگاه آزاد اسلامي در برخورد با تفکرات سکولار، احساس خودنمايي و در اختيار قرار گرفتن يک کرسي بدون دردسر در افراد غيرانقلابي و سكولار از بين رفت.

نصیر زاده در ادامه افزود: حتماً در چند سال آینده شاهد ارتقای کیفیت علمی در دانشگاه آزاد اسلامي خواهيم بود. رئيس دانشگاه آزاد اسلامي جناب دکتر طهرانچي در صحبت‌هاي خود اشاره کرده که در آينده نه‌چندان دور بهترين و اولين انتخاب علمي دانشجويان کشور دانشگاه آزاد اسلامي است و اين امر با ارتقاي سطح آموزشي و فرهنگي سطح دانشگاه آزاد اسلامي محقق خواهد شد.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی در پایان بیان کرد: باوجود دکتر ولایتی به‌عنوان يک عنصر انقلابي و متخصص و متعهد و نيز ستاد اجرايي دانشگاه آزاد اسلامي از رياست دانشگاه جناب دكتر طهرانچي تا معاونين و مديران انقلابي اين مجموعه، اميد بر اين است تا شاهد تحولات عظيم در دانشگاه آزاد اسلامي باشيم. سعي اين مجموعه در جهت تحقق منويات مقام معظم رهبري و استواري شجره طيبه انقلاب اسلامي با پرورش جوانان دانشمند آينده كشور در حوزه‌هاي آموزشي، پژوهشي و فرهنگي است.

   1397/12/18 14:58